Penzion Berg
cena od

33 €

Akcie:

Ubytovanie Kežmarok
Kežmarok (okres) , Región / Kraj Spiš , Slovensko

Penzión Berg sa nachádza priamo v centre historického mesta Kežmarok v tesnej blízkosti hradu.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Hradné námestie 36, 06001 Kežmarok
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:
-
Popis izieb:

Penzión ponúka izby troch kategórií. Štandard, Komfort a Apartmán. 

Dvoj-posteľové komfortné izby s možnosťou prístelky s pohodlnou manželskou posteľou s možnosťou ich oddelenia, sedačkovou  súpravou, TV – prijímačom, minibarom, kúpeľnou so sprchovacím kútom, alebo vaňou, samostatným WC a wifi-free. Izby majú výhľad na Vysoké Tatry.

Dvoj-posteľové elegantné izby vybavené pohodlnou manželskou posteľou s možnosťou ich oddelenia, TV-prijímačom, minibarom, kúpeľňou so sprchovacím kútom a wifi-free.Izby majú výhľad na kežmarský hrad.

Pre Vás a Vaše pohodlie je určený apartmán, ktorý ponúka spálňu a obývaciu časť so sedačkovou súpravou, kúpeľňu so sprchovacím kútom, 2 x TV-Sat, minibar a wifi-free.

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Izbová služba, Parkovisko, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Kaderníctvo, Bazén - vnútorný, Bazén - vonkajší, Tenisový kurt, Lyžiarsky vlek, Požičovňa bicyklov, Golf, Sauna, Kino, Zber húb, Rybolov, Masáže, Reštaurácia, Bar, Kaviareň, Grill
Kapacita:
6(+1)
Stravovanie:

Cafe - Základom je vždy dobrá káva. Pripravujeme kávu značky Meinl na kvalitných strojoch, o ktoré sa dobre staráme, aby ste si vašu chvíľku s kávou užili čo najlepšie. V lete aj na terase s výhľadom priamo na hrad. Môžete sa tiež tešiť na špeciality z našej domácej cukrárne.

Reštaurácia a salónik (kapacita 40 miest a max 20 miest), moderná európska kuchyňa, ktorá si zakladá na domácich čerstvých produktoch, ktoré pripravuje varí sám majiteľ. Miestnosť disponuje veľkoplošným LED TV prijímačom a audiotechnikou.
Zemepisná šírka:
49.13903
Zemepisná dĺžka:
20.4332752
Zviera:
-

Mapa lokality

Detail map


Penzion Berg Penzion Berg Penzión Berg sa nachádza priamo v centre historického mesta Kežmarok v tesnej blízkosti hradu.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt