Penzión Borievka
cena od

53 €

Akcie:

Ubytovanie Poprad
Poprad (okres) , Región / Kraj Tatry , Slovensko

Rodinný penzión Borievka, kde ukrytí v malebnej historickej časti Popradu v Spišskej Sobote v atraktívnej lokalite pod Tatrami strávite kúsok z Vášho času. Nechajte sa inšpirovať a príďte k nám za lyžovaním či turistikou v Tatrách alebo v Slovenskom raji, za kultúrnym bohatstvom podtatranského regiónu alebo Vám poslúžime ako zastávka na služobnej ceste. Ako bonus môžete využívať našu novú fínsku - infra saunu a vírivku, ako aj wellness programy neďalekého Aquacity Poprad.

X

Galéria obrázkov

  • Wellness


Detailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Jesenského 2, 05801 Poprad
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:

Z prírodných krás určite nevynechajte návštevu Vysokých Tatier, hlbokých roklín Slovenského raja či panoramatického hrebeňa Nízkych Tatier. Pri výbere túr v týchto lokalitách sme Vám samozrejme k dispozícii. Ak sa vydáte viac na sever k Slovensko - poľským hraniciam máte možnosť spoznať národný park Pieniny s krásnym Dunajcom. To sú len najznámejšie miesta v tomto regióne. Vzhľadom na polohu penziónu si môžete vybrať či navštívite Liptov, Spiš, Maguru alebo dokonca aj poľskú stranu Tatier.

Priamo za rohom penziónu začína malebné historické námestie Spišskej Soboty preslávené renesančnými remeselníckymi domami s unikátnymi drevenými štítmi a s kostolom Sv. Juraja, ktorý ukrýva oltár od samotného Majstra Pavla z Levoče. Len za 30 minút jazdy autom sa dostanete pred brány historického mesta Levoča, ktorého námestie je vyhlásené za kultúrne dedičstvo chránené UNESCOm. S návštevou Levoče musíte spojiť aj prehliadku najväčšieho hradu v strednej Európe, ktorým je Spišský hrad. Za ráznou slovenskou architektúrou sa môžete vydať do dediniek Ždiar, Osturňa či Červený Kláštor. Ako ozaj výbornú čerešničku odporúčame poľské Zakopane, so svojou neopakovateľnou atmosférou vysokohorského mestečka, s námestím plným obchodíkov a tradičných poľských reštaurácií.

Popis izieb:

Dve izby s dvojposteľou, každá so samostatnou kúpeľňou. Jedno štúdio vhodné aj pre rodinu s deťmi ktoré má jednu izbu s dvojposteľou a druhú pre deti s dvoma samostatnými posteľami. Kúpeľňa je spoločné pre tieto dve izby. Jeden jednoizbový apartmán s dvojposteľou a možnosťou prístelky pre dvoch na rozťahovacej pohovke, so samostanou kúpeľňou. 

Jeden externý apartmán v záhrade s izbou s dvojposteľou a s druhou izbou vybavenou rozťahovacou pohovkou pre dvoch s možnosťou doplniť ešte dve samostatné postele. Kúpeľňa a kuchynka sú súčasťou apartmánu.

Každá z izieb je vybavená 22´ LCD TV, a bezplatným WIFI aj káblovým pripojením na internet. V každej izbe je minibar s nápojmi vo veľmi výhodných cenách. Každá kúpeľňa je vybavená umývadlom, sprchovacím kútom, WC, uterákmi, šampónmi a sušičom vlasov.

Exteriér:
Informačná služba, Výťah, Pranie prádla, Bezbariérový prístup, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Úschovňa bicyklov, Bazén - vonkajší, Fitness, Úschovňa lyží, Sauna, Nočný klub, Detské ihrisko, Kino, Zber húb, Lov, Rybolov, Jazda na koni, Solárium, Kasíno, Wellness/ kúpele, Para, Whirlpool, Vyhliadkové lety, Masáže, Reštaurácia, Bar, Pizzéria, Vináreň, Kaviareň, Záhrada, Cukráreň, Pivnica, Pivnica, Internetová kaviareň, Snack bar, Grill
Kapacita:
4(+2)
Stravovanie:

Stravovanie je možné v samoobslužnej minikuchynke v penzióne (espresso stroj Dolce gusto, rýchlovarná kanvica,mikrovlnka, dvojplatnička, chladnička. K dispozícii je čaj, káva a zopár druhov mrazených a chladených hotových jedál - pizza, cestoviny ...) alebo v blízkych reštauráciách a baroch v historickej časti Spišskej Soboty. Úroveň je od štandardu až po vysokokvalitné zariadenia. Blízku vinotéku už navštívili aj prezidenti krajín. Predajňa potravín je 100 m od penziónu.

Zemepisná šírka:
49.067153416521
Zemepisná dĺžka:
20.314203500748
Zviera:
-

Mapa lokality

Detail map


Penzión Borievka Penzión Borievka Rodinný penzión Borievka, kde ukrytí v malebnej historickej časti Popradu v Spišskej Sobote v atraktívnej lokalite pod Tatrami strávite kúsok z Vášho času. Nechajte sa inšpirovať a príďte k nám za lyžovaním či turistikou v Tatrách alebo v Slovenskom raji, za kultúrnym bohatstvom podtatranského regiónu alebo Vám poslúžime ako zastávka na služobnej ceste. Ako bonus môžete využívať našu novú fínsku - infra saunu a vírivku, ako aj wellness programy neďalekého Aquacity Poprad.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt