Penzión u Alžbetky




cena od

38 €

Akcie:

Ubytovanie Poprad
Poprad (okres) , Región / Kraj Tatry , Slovensko

Penzión u Alžbetky nájdete v Spišskej Sobote, mestskej časti mesta Poprad, ktoré je vstupnou bránou do Vysokých Tatier a centrom turistického ruchu. V meste Poprad a jeho okolí nájdete veľa turistických aktivít, prírodných krás a historických pamiatok. V súčasnej dobe patrí medzi najznámejšie atrakcie v Poprade relaxačno - športový areál AquaCity. Ten se nachádza iba 300 m od penziónu. Dalšie športové vyžitie je možné na zimnom štadióne vzdialenom tiež iba 300 m.

X

Galéria obrázkov



Detailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Pod bránou 1820/8, 05801 Poprad
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:
-
Popis izieb:

Penzión u Alžbetky je rodinný penzión v Spišskej Sobote. Ponúka štýlové ubytovanie v 7 izbách. Členenie izieb je na šesť dvojlôžkových a jeden apartmán. Všetky izby sú zariadené v slovenskom retro štýle.
Vybavenie izieb obsahuje: TV, satelit, sociálne zariadenie, rohovú vaňu. Bezdrôtové pripojenie na internet.

Medzi ďalšie vybavenie penziónu patrí reštaurácia a spoločenská miestnosť. Reštaurácia má kapacitu 25 miest na sedenie v troch boxoch a pri troch stoloch. Ponúkneme Vám tu raňajky, obedy a večere. Spoločenská miestnosť, vybavená krbom a LCD televíziou, má kapacitu 30 miest.

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, TV miestnosť, Domáci maznáčikovia - malí, Parkovisko, Záhrada, Internet, Recepcia 24 hodín, Zaistenie kultúrnych a športových akcií, Bazén - vnútorný, Fitness, Squash/ricochet, Sauna, Zber húb, Jazda na koni, Whirlpool, Reštaurácia, Bar, Záhrada, Grill
Kapacita:
8(+0)
Stravovanie:

Naša reštaurácia ponúka to najlepšie zo slovenskej kuchyne. Cenník stravovania: Raňajky: 5 EUR v ceně, Polpenzia: 7 EUR, Plná penzia: 14 EUR.

Zemepisná šírka:
49.0645257
Zemepisná dĺžka:
20.3132563
Zviera:

Mapa lokality

Detail map


Penzión u Alžbetky Penzión u Alžbetky Penzión u Alžbetky nájdete v Spišskej Sobote, mestskej časti mesta Poprad, ktoré je vstupnou bránou do Vysokých Tatier a centrom turistického ruchu. V meste Poprad a jeho okolí nájdete veľa turistických aktivít, prírodných krás a historických pamiatok. V súčasnej dobe patrí medzi najznámejšie atrakcie v Poprade relaxačno - športový areál AquaCity. Ten se nachádza iba 300 m od penziónu. Dalšie športové vyžitie je možné na zimnom štadióne vzdialenom tiež iba 300 m.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt