Penzión pod Vlkolincom
cena od

33.6 €

Akcie:

Ubytovanie Ružomberok
Ružomberok (okres) , Región / Kraj Liptov , Slovensko

Penzión pod Vlkolincom sa nachádza v blízkosti známej horskej osady Vlkolínec zapísanej v zozname svetového prírodného a kultúrneho dedičstva UNESCO.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Do uhliska 7550/3, 03403 Ružomberok
Recepcia:
-
Dostupnosť:

Vlaková zastávka je vzdialená 8,5 kilometra od ubytovania, ale autobusová zastávka je len 5 minút chôdze od penziónu.
           

Okolie:

Ľudia navštevuj túto lokalitu Kvôli odpočinku, turistike alebo zábave. V letných mesiacoch oceníte rozmanité turistické možnosti a nebo celoročne otvorený Aquapark Tatralandia. V zime Môžete objavujú krásy zjazdoviek v blízkych lyžiarska areáloch.

Popis izieb:

Penzión pod Vlkolincom má pre svojich hostí k dispozícii 10 dvojposteľových izieb, 1 trojlôžková izba, 2 dvojlôžkové apartmány s možnosťou prístelky (2 + 1), 1 štvorlôžkový apartmán (2 + 2). Všetky izby sú vybavené štandardným nábytkom, vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom (v apartmánoch - vaňa), toaletou a televízorom.

Apartmánový dom má dve podlažia: prízemnú časť a podkrovie. Dispozičné riešenie prízemia: kuchyňa, spoločenská miestnosť s krbom, kúpeľňa s WC, chodba, izba.Dispozičné riešenie podkrovia: chodba, 3 x izba (z toho 2 krát s balkónom), kúpeľňa s WC.

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Zdravotné stredisko, Obchodné centrum, Parkovisko, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Bazén - vnútorný, Tenisový kurt, Fitness, Bowling, Squash/ricochet, Lyžiarsky vlek, Biliard, Golf, Úschovňa lyží, Kino, Divadlo, Rybolov, Wellness/ kúpele, Reštaurácia, Pizzéria, Kaviareň, Cukráreň, Pivnica, Snack bar, Grill
Kapacita:
20(+1)
Stravovanie:

V objekte penziónu sa nachádza reštaurácia s terasou (reštaurácia - 36 miest + terasa – 24 miest). K dispozícií je aj spoločenská miestnosť s kapacitou 20 osôb.

Zemepisná šírka:
49.034457471584
Zemepisná dĺžka:
19.294207104911
Zviera:
-

Mapa lokality

Detail map


Penzión pod Vlkolincom Penzión pod Vlkolincom Penzión pod Vlkolincom sa nachádza v blízkosti známej horskej osady Vlkolínec zapísanej v zozname svetového prírodného a kultúrneho dedičstva UNESCO.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt