Penzión U Mlynárky
cena od

60 €

Akcie:

Ubytovanie Dudince
Krupina (okres) , Región / Kraj Poiplie , Slovensko

Ubytujte sa v novo postavenom wellness penzióne u Mlynárky v kúpeľnom meste Dudince vzdialenom 300 metrov od aquaparku Dudinka.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Karola Braxatorisa č. 2, 96271 Dudince
Recepcia:

Non-stop

Dostupnosť:
-
Okolie:

Bezprostredne pri penzione sa náchadza vináreň s ochutnávkami vína. Iba 300 metrov vzdialené je Kúpalisko Dudinka. Pešia zóna Dudiniec je vhodná na korčuľovanie, prechádzky, jogging. Okolité prostredie je vhodné na turistiku, oddych a relax v prírode. Medzi najoblúbenejšie výlety patrí Banská Štiavnica, jednak je to krása historických budov, botanická záhrada, štiavnické bane a v neposlednom rade jazerá. V blízkosti Štiavnice sa nachádza obec Sv. Anton ktorej klenotom je kaštieľ s obrovskou poľovníckou zbierkou. Len 15 km od Dudiniec je obec Brhlovce známa skalnými obydliami. Sebechleby rázovitá vinohradnícka obec Sebechleby sa nachádza na úpätí Štiavnických vrchov.

Popis izieb:

Možnosti ubytovania - izby 3x jednolôžková, bez balkóna 8x dvojlôžková, manželská posteľ s balkónom 8x dvojlôžková s prísteľkou, oddelitelné postele, bez balkóna 1x trojlôžková s prísteľkou, s balkónom 1x trojlôžková bez balkóna 2x rodinný apartmán (2x LCD tv, 1x sprch. kút, 1x vaňa, rozkladacia rohová sedačka... ) 1x apartmán LUX, vaňa ( prispôsobený pre imobilných... ) 1x apartmán LUX, sprch. kút ( lux. nábytok...) 1x apartmán Prezidentský (130m2 klimtizácia, sprch. kút, vaňa, bar, soc. zariaďeňie pre hostí... )

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Prednášková sála, Informačná služba, Zdravotné stredisko, Bezpečnostná schránka, Obchodné centrum, Domáci maznáčikovia - malí, Bezbariérový prístup, Klimatizácia, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Rezervácia leteniek, Cateringové služby, Zaistenie kultúrnych a športových akcií, Taxi, Úschovňa bicyklov, Zmenáreň, Bazén - vnútorný, Bazén - vonkajší, Tenisový kurt, Fitness, Stolný tenis, Požičovňa bicyklov, Biliard, Požičovňa športového náradia, Sauna, Detské ihrisko, Wellness/ kúpele, Para, Whirlpool, Masáže, Reštaurácia, Bar, Vináreň, Kaviareň, Záhrada, Lobby bar, Grill
Kapacita:
17(+1)
Stravovanie:

Stravovanie je možné aj v priľahlej reštaurácii u Mlynárky s ponukou tradičnej slovenskej kuchyne. V prízemí penziónu sa nachádza caffé bar a zimná záhrada - átrium, ktoré má v ponuke viacero druhov káv, nealkoholických a alkoholických nápojov. Ponuka kvalitných vín sa sústreďuje na vína vypestované z okolitých regiónov.

Zemepisná šírka:
48.16967371629
Zemepisná dĺžka:
18.877455013225
Zviera:

Mapa lokality

Detail map


Penzión U Mlynárky Penzión U Mlynárky Ubytujte sa v novo postavenom wellness penzióne u Mlynárky v kúpeľnom meste Dudince vzdialenom 300 metrov od aquaparku Dudinka.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt