Boutique Hotel Dubná Skala
cena od

100 €

Akcie:

Ubytovanie Žilina
Žilina (okres) , Región / Kraj Severné Považie , Slovensko

Boutique hotel Dubná Skala**** sa nachádza v historickom centre mesta Žilina. Hotel ponúka 37 exkluzívnych izieb, ktoré sú štýlovo zariadené s prihliadnutím na jedinečný a neopakovateľný komfort. Hotelová reštaurácia je zameraná na zážitkovú gastronómiu a ponúka pestrú slovenskú i medzinárodnú kuchyňu. Súčasťou hotela je aj relaxačné centrum.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Hotel
Adresa:
Jozefa Miloslava Hurbana 8, 01001 Žilina
Recepcia:

Recepcia s nepretržitou prevádzkou.

Dostupnosť:

Boutique Hotel Dubná Skala**** sa nachádza priamo v centre mesta Žilina v bezprostrednej blízkosti Obchodného centra Mirage. Má vlastné dvojpodlažné parkovisko. Hlavná železničná aj autobusová stanica sa nachádzajú 10 minút chôdze od hotela. Medzinárodné letisko Hričov je vzdialené 15 minút jazdy autom od hotela.

Okolie:

Boutique Hotel Dubná Skala**** sa nachádza priamo v centre mesta Žilina v bezprostrednej blízkosti Obchodného centra Mirage. Má vlastné dvojpodlažné parkovisko. Hlavná železničná aj autobusová stanica sa nachádzajú 10 minút chôdze od hotela. Medzinárodné letisko Hričov je vzdialené 15 minút jazdy autom od hotela. Centrum mesta Žilina ponúka bohaté kultúrne, spoločenské vyžitie, príležitosti na športové aktivity a nákupné centrá.

Popis izieb:
Jednolôžková „Štandard“ Jednolôžková izba orientovaná do tichého dvora je ideálnym miestom na oddych po náročnom dni. Izba má vstupnú časť, kúpeľňu so sprchovacím kútom, priestranný pracovný a úložný priestor. Moderné technické vybavenie sa spája so štýlovým zariadením. Denný zhon nechajte za dverami a vychutnajte si vzácne chvíle pokoja a komfortu.
Manželská „Štandard“ Moderný a secesný nábytok vytvárajú v izbe s manželskou posteľou dokonalé spojenie. Štýlové vybavenie izby, priestranný pracovný a úložný priestor uspokojí páry i jednotlivcov. Presvetlený priestor s tmavohnedým nábytkom z prírodného materiálu môžete za pár sekúnd zmeniť pomocou závesov, ktoré neprepúšťajú žiadne svetlo.   Dvojlôžková „Štandard“ Moderný a secesný nábytok vytvárajú v izbe s oddelenými posteľami dokonalé spojenie. Priestranný pracovný a úložný priestor sa spája s pohodlím. Izba má bezbariérový vstup, okná sú orientované do tichého dvora. Nájdete tu všetko potrebné technické, bezpečnostné a doplnkové vybavenie.   Dvojlôžková „Executive“ Nadštandardná izba s dvomi oddelenými posteľami, priestrannou kúpeľnou, pracovným a úložným priestorom, kde nájdete aj oddychovú zónu s ležadlom. Tmavohnedý nábytok vytvára útulnú atmosféru. Presvetlená izba orientovaná do tichého dvora je ideálnym miestom na oddych po náročnom dni.   Apartmán Green Pokojný, zelený nádych apartmánu Green s manželskou posteľou je zážitkom, ktorý si zamilujú páry i jednotlivci. Luxusná a priestranná izba má obývaciu časť prepojenú so spálňou. Vychutnajte si oddych na pohodlnom gauči, celkovú atmosféru dopĺňa zelený prírodný koberec a nábytok z masívu tmavohnedej farby s kombináciou smotany.   Apartmán Orange Priestranný apartmán očarí štýlovým dizajnom vo farbách symbolizujúcich luxus a úspech. Maximálny komfort prináša posedenie na pohodlnom gauči v oddelenej obývacej časti alebo vo vírivej vani priamo v luxusnej kúpeľni. Apartmán vytvoril známy slovenský architekt v spolupráci s miestnym umelcom, ktorý dodal priestoru osobitý štýl.   Apartmán Red Priestranný apartmán očarí štýlovým dizajnom vo farbách symbolizujúcich luxus a úspech. Maximálny komfort prináša posedenie na pohodlnom gauči v oddelenej obývacej časti alebo vo vírivej vani priamo v luxusnej kúpeľni. Apartmán vytvoril známy slovenský architekt v spolupráci s miestnym umelcom, ktorý dodal priestoru osobitý štýl.
Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Prednášková sála, Informačná služba, Výťah, Pranie prádla, Bezpečnostná schránka, Izbová služba, Domáci maznáčikovia - malí, Bezbariérový prístup, Klimatizácia, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Cateringové služby, Zaistenie kultúrnych a športových akcií, Sekretárske služby, Tenisový kurt, Bowling, Lyžiarsky vlek, Tenisová hala, Horolezectvo, Požičovňa lyží, Sauna, Nočný klub, Diskotéka, Kino, Divadlo, Whirlpool, Masáže, Reštaurácia, Bar, Kaviareň, Grill
Kapacita:
13(+0)
Stravovanie:

Reštaurácia sa nachádza v príjemných priestoroch s celkovou kapacitou 68 miest. Jedinečná atmosféra sľubuje príjemný, neopakovateľný večer vo dvojici alebo pri príležitosti osláv či pracovných posedení.

Jedálny lístok vychádza z talianskej a časti francúzskej kuchyne, nájdete v ňom ľahko stráviteľné jedlá pripravované vždy z čerstvých sezónnych surovín. Sú nezameniteľné pre svoju prirodzenú chuť, krásu, vôňu a typickú jednoduchosť. Neopakovateľným zážitkom môže byť pre vás aj príprava jedál priamo pri stole. U nás si môžete pochutnať aj na chlebe, ktorý pečieme priamo v našej kuchyni, vyrábame aj čokoládové bonbóny, medzi nápojmi nájdete aj domáce limonády.

V jedálnom lístku, ktorý pravidelne dopĺňame o nové jedlá, nájdete aj bezlepkové jedlá a jedlá bez alergénov.

Zemepisná šírka:
49.225263205485
Zemepisná dĺžka:
18.73973608017
Zviera:

Mapa lokality

Detail map


Boutique Hotel Dubná Skala Boutique Hotel Dubná Skala Boutique hotel Dubná Skala**** sa nachádza v historickom centre mesta Žilina. Hotel ponúka 37 exkluzívnych izieb, ktoré sú štýlovo zariadené s prihliadnutím na jedinečný a neopakovateľný komfort. Hotelová reštaurácia je zameraná na zážitkovú gastronómiu a ponúka pestrú slovenskú i medzinárodnú kuchyňu. Súčasťou hotela je aj relaxačné centrum.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt