Hotel Slovan
cena od

34 €

Akcie:

Ubytovanie Žilina
Žilina (okres) , Región / Kraj Severné Považie , Slovensko

Hotel v centre Žiliny,v blízkosti železničnej i autobusovej stanice ponúka ubytovanie v jedno- a dvojlôžkových izbách, prípadne v apartmáne s vodnou posteľou. Celková kapacita hotela je 42 lôžok (s prístelkami 46 lôžok). Hotel je zaradený do kategórie *** a každá izba je vybavená samostatnými hygienickými zariadeniami, sprchovým kútom alebo vaňou, televízorom, telefónom. V blízkosti hotela je park pre možnosť oddychu a relaxácie.

X

Galéria obrázkov

  • Reštaurácia
  • Malý salónik
  • Denný bar
  • Reštaurácia


Detailný popis

Typ zariadenia:
Hotel
Adresa:
A. Kmeťa 2, 01001 Žilina
Recepcia:

24h

Dostupnosť:
-
Okolie:

Príjemné prechádzky sú po pešej zóne, ktorá je jednou z najdlhších na Slovensku. Začína pri železničnej stanici Národnou ulicou, pokračuje Námestím Andreja Hlinku, Farskými schodmi na Mariánske námestie, odkiaľ pokračuje Bottovou ulicou na Štúrove námestie a ulicu Antona Bernoláka. V severnej časti mesta, priamo nad centrom mesta, sa nachádza vrch Dubeň (613 m n.m.). Na vrchu Straník (769 m n.m.) sú dva lyžiarske vleky. Vrch má najlepšie podmienky pre závesné lietanie na Slovensku. Často sa tu konajú preteky v tomto športe. V západnej časti mesta je vrch Veľké Hradisko (641 m n.m.). Možnosti pre beh na lyžiach sú aj na každom okraji mesta. V Budatíne sídli Športový jazdecký klub Montana, ktorý sa zaoberá parkúrovým skákaním, drezúrou koní a výukou jazdenia. V miestnej časti Bytčica sa pripravuje výstavba auto - motodromu. V okolí Žiliny sa nachádzajú tiež mnohé turistické destinácie - hrady Strečno, Bytčiansky hrad, Hričovský hrad, Súľovský hrad, taktiež lákavé turistické chodníky v Terchovej, Martinské hole, Súľovské vrchy atď.

Popis izieb:
Exteriér:
Informačná služba, Výťah, Izbová služba, Domáci maznáčikovia - malí, Parkovisko, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Zaistenie kultúrnych a športových akcií, Taxi, Nočný klub, Kino, Divadlo, Masáže, Reštaurácia, Bar, Záhrada
Kapacita:
9(+1)
Stravovanie:
-
Zemepisná šírka:
49.226972849942
Zemepisná dĺžka:
18.740680217743
Zviera:

Mapa lokality

Detail map


Hotel Slovan Hotel Slovan Hotel v centre Žiliny,v blízkosti železničnej i autobusovej stanice ponúka ubytovanie v jedno- a dvojlôžkových izbách, prípadne v apartmáne s vodnou posteľou. Celková kapacita hotela je 42 lôžok (s prístelkami 46 lôžok). Hotel je zaradený do kategórie *** a každá izba je vybavená samostatnými hygienickými zariadeniami, sprchovým kútom alebo vaňou, televízorom, telefónom. V blízkosti hotela je park pre možnosť oddychu a relaxácie.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt