Penzión a ubytovňa Tavros
cena od

12 €

Akcie:

Ubytovanie Žilina
Žilina (okres) , Región / Kraj Severné Považie , Slovensko

Turistické ubytovacie zariadenie TAVROS sa nachádza v metropole severného Slovenska, v Žiline. Ubytovacie zariadenie je veľmi dobre situované, vzhľadom na skutočnosť, že Žilina je dopravný, železničný a cestný uzol.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
P. O. Hviezdoslava 721/54, 01001 Žilina
Recepcia:
-
Dostupnosť:

Mesto Žilina má k dispozícii autobusové a vlakové spojenie 300 m od objektu.

Okolie:

Užite si krásne prechádzky, turistiku, rekreačný beh, cyklistiku a lyžovanie v malieb prostredí Malej Fatry. Za oddychom a kúpaním môžete zájsť do blízkych Rajeckých Teplíc, pre poznávanie hostorii môžete navštíviť ozdobu okolia hrad Strečno, Starhrad, Budatínsky zámok alebo blízky Oravský zámok.

Popis izieb:
Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Zdravotné stredisko, Obchodné centrum, Parkovisko, Internet, Nefajčiarske prostredie, Bazén - vnútorný, Bazén - vonkajší, Tenisový kurt, Fitness, Bowling, Lyžiarsky vlek, Telocvičňa/ športová hala, Biliard, Tenisová hala, Aerobik, Golfový trenažér, Horolezectvo, Požičovňa lyží, Detské ihrisko, Kino, Divadlo, Zber húb, Rybolov, Wellness/ kúpele, Reštaurácia, Bar, Pizzéria, Kaviareň, Pivnica, Snack bar, Grill
Kapacita:
21(+0)
Stravovanie:

Veľkokapacitná kuchyňa s jedálňou sa nachádza oproti ubytovni TAVROS v budove Otexu - 10 m, v suteréne s možnosťou kompletného stravovania. Hypermarket Tesco je vzdialený asi 300 m od ubytovne.

Zemepisná šírka:
49.2232085
Zemepisná dĺžka:
18.7580229
Zviera:
-

Mapa lokality

Detail map


Penzión a ubytovňa Tavros Penzión a ubytovňa Tavros Turistické ubytovacie zariadenie TAVROS sa nachádza v metropole severného Slovenska, v Žiline. Ubytovacie zariadenie je veľmi dobre situované, vzhľadom na skutočnosť, že Žilina je dopravný, železničný a cestný uzol.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt