Penzión u Pavla
cena od

19 €

Akcie:

Ubytovanie Ždiar
Poprad (okres) , Región / Kraj Tatry , Slovensko

Rodinný Penzión u Pavla sa nachádza v malebnej Goralskej obci Ždiar, ktorá sa rozprestiera priamo pod úpätím Belianskych Tatier. Priamo z okien penziónu sa Vám naskytne nádherný výhľad na panorámu Belianskych Tatier a Spišskú Maguru.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Ždiar 415, 05955 Ždiar
Recepcia:
-
Dostupnosť:

Obec Ždiar sa nachádza 33,6 km od mesta Poprad a disponuje autobusovou zastávkou.

Okolie:

Belianske Tatry poskytujú návštevníkom po celý rok množstvo oddychových aktivít, vhodných pre každého, od najnáročnejších športovcov, až po seniorov a rodiny s maloletými deťmi. Vysokohorská turistika a lyžovanie v tejto ponuke prevažujú, no okrem nich je tu ešte priestor pre veľa ďalších rekreačných činností, ako je jazda na horskom bicykli, rafting a pod.

V okolí sa nachádza aj niekoľko termálnych aquaparkov ako Vrbov, Aquacity Poprad a pod.

Popis izieb:

V celom našom penzióne je pre Vás pripravených 13 komfortne vybavených dvojlôžkových izieb s extra prístelkami, s vlastným sociálnym zariadením, balkónom, TV+SAT, minichladnička, rýchlovarná kanvica na izbe.

Izby sa delia na Štandard a Lux.

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Izbová služba, Domáci maznáčikovia - malí, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Sekretárske služby, Lyžiarsky vlek, Požičovňa lyží, Detské ihrisko, Rybolov, Jazda na koni, Reštaurácia, Snack bar, Grill
Kapacita:
4(+0)
Stravovanie:

Penzión disponuje vlastnou reštauráciou zariadenou v goralskom štýle, v ktorej si hostia môžu objednať raňajky. Pre milovníkov prírody je k dispozícii bar zariadený v poľovníckom štýle.

Zemepisná šírka:
49.2713457
Zemepisná dĺžka:
20.2734093
Zviera:

Mapa lokality

Detail map


Penzión u Pavla Penzión u Pavla Rodinný Penzión u Pavla sa nachádza v malebnej Goralskej obci Ždiar, ktorá sa rozprestiera priamo pod úpätím Belianskych Tatier. Priamo z okien penziónu sa Vám naskytne nádherný výhľad na panorámu Belianskych Tatier a Spišskú Maguru.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt