apartmán Privat Horec
cena od

17 €

Akcie:

Ubytovanie Malý Slavkov
Kežmarok (okres) , Región / Kraj Spiš , Slovensko

Užite si pokojnú dovolenku v tichej obci pod Vysokými Tatrami v Malom Slavkove. Náš Privát Horec*** sa nachádza od historického mesta Kežmarok 4 km v obci Malý Slavkov. 

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Apartmán
Adresa:
Lúčna 35, 06001 Malý Slavkov
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:

Obec Malý Slavkov sa nachádza pod Vysokými Tatrami v Spišskom regióne, ktorý je mimoriadne bohatý na prírodné krásy ale i kultúrne pamiatky. Na jeho území sa nachádzajú 3 národné parky - Tatranský národný park, Národný park Slovenský raj a Pieninský národný park. Na svoje si tu prídu hlavne milovníci turistiky, lyžiari či cyklisti. Región ponúka široké možnosti aj pre rybárov, golfistov či paraglidistov. Spiš je známy aj historickými pamiatkami, niektoré sú dokonca zapísané aj na zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Určite sa oplatí navštíviť mestské pamiatkové rezevácie - Levoču, Kežmarok či Spišskú Sobotu. Snáď najväčším lákadlom Spiša je Spišský hrad, ktorý je najväčší hrad v strednej Európe, ale aj Ľubovniansky hrad či kaštieľ v Markušovciach. Rodiny s ďeťmi si prídu na svoje v aquaparkoch s termálnou vodou - Aquacity Poprad, Termálne kúpalisko Vrbov a Termálne kúpalisko vo Vyšných Ružbachoch patria medzi najznámejšie v regióne.

 

 

Popis izieb:

K dispozícii sú 4 apartmány. Každý z nich má k dispozícii TV, samostatnú sprchu, WC, vybavenú kuchyňu a niektoré dokonca aj balkón

Exteriér:
Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Detské ihrisko, Zber húb, Masáže, Grill
Kapacita:
14(+6)
Stravovanie:

Vlastné stravovanie. Klienti si varí vo vybavenej kuchynke v apartmáne.

Zemepisná šírka:
49.1381699
Zemepisná dĺžka:
20.3866294
Zviera:
-

Mapa lokality

Detail map


apartmán Privat Horec apartmán Privat Horec Užite si pokojnú dovolenku v tichej obci pod Vysokými Tatrami v Malom Slavkove. Náš Privát Horec*** sa nachádza od historického mesta Kežmarok 4 km v obci Malý Slavkov. 

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt