Apartmány Monika
cena od

24 €

Akcie:

Ubytovanie Stará Lesná
Kežmarok (okres) , Región / Kraj Spiš , Slovensko

Apartmány Monika sú situované v nádhernom prostredí Vysokých Tatier, v pokojnej časti tatranskej obce Stará Lesná, nachádzajúcej sa v blízkosti významných turistických centier Tatier ako Tatranská Lomnica a Starý Smokovec.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Privat
Adresa:
Slnečná 166/16, 05952 Stará Lesná
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:
Okolie ubytovanie je vhodné pre cyklistiku alebo turistiku, pretože sa nachádza v blízkosti významných turistických centier Tatier ako Tatranská Lomnica a Starý Smokovec. Približne 4 kilometre od ubytovania sa nachádza lyžiarske stredisko Tatranská Lomnica alebo veľké 27 jamkové golfové ihrisko Black Stork Golf Club. V blízkom Poprade je napríklad aquapark Aquacity Poprad alebo kino Cinemax.
Popis izieb:

Súčasťou prízemia každého apartmánu je spálňová časť s manželskou posteľou, posedenie, chladnička a kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. V podkrovnej spálňovej časti apartmánu sú umiestnené dve samostatné lôžka. Všetci ubytovaní hostia majú možnosť využívať priestrannú spoločenskú miestnosť spojenú s kompletne vybavenou kuchyňou slúžiacou na prípravu chutných jedál. Využívať v nej môžete plynový sporák s elektrickou rúrou, chladničku, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu a kávovar.

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Obchodné centrum, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Úschovňa bicyklov, Fitness, Lyžiarsky vlek, Golf, Úschovňa lyží, Kino, Reštaurácia
Kapacita:
11(+0)
Stravovanie:
V obci sa nachádza niekoľko reštaurácií, obchod s potravinami alebo v neďalekom Poprade môžete navštíviť ďalšie reštaurácie. V ubytovania je k vlastnému varenie dostupná spoločná kuchyňa alebo záhradný gril.
Zemepisná šírka:
49.136500228834
Zemepisná dĺžka:
20.304472230059
Zviera:
-

Mapa lokality

Detail map


Apartmány Monika Apartmány Monika Apartmány Monika sú situované v nádhernom prostredí Vysokých Tatier, v pokojnej časti tatranskej obce Stará Lesná, nachádzajúcej sa v blízkosti významných turistických centier Tatier ako Tatranská Lomnica a Starý Smokovec.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt