APLEND Domčeky a Chaty Tatry Holiday
cena od

49 €

Akcie:

Ubytovanie Veľký Slavkov
Poprad (okres) , Región / Kraj Tatry , Slovensko

Komplex apartmánových domčekov a chatiek v tichom prostredí so širokým zázemím pre rodiny s deťmi. Vynikajúca dopravná dostupnosť k turistickým a iným športovým a kultúryzm aktivitám.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Ostatné
Adresa:
Tatranská 4, 05991 Veľký Slavkov
Recepcia:

Pondelok - Nedeľa

8:00 - 18:00

Dostupnosť:

Tatry Holiday sa nachádza v obci Veľký Slavkov pod známym Slavkovským Štítom len 2 km od Popradu a 7 km od Starého Smokovca. V blízkosti areálu je autobusová zastávka (cca 100m) do Vysokých Tatier a Popradu a cca 500m je vzdialená železničná stanica do Popradu a Starého Smokovca a Štrbské pleso

Okolie:

Šport a zábava V areáli nájdete detské preliezačky a šmýkačky taktiež pre klientov sme pripravili posedenie pri vonkajších krboch v zakrytých altánkoch. Možnosť využívania futbalového ihriska, ktorý sa nachádza v bezprostrednej blízkosti resortu.

Do vzdialenosti 30 km môžete využiť bicykle, lyže, kúpanie, jazdu na koňoch, múzeá, galérie, tenis, kiná, zimný štadión, paragliding, splavovanie a rafting v Pieninách a bezpochyby najväčším lákadlom je blízkosť turistických chodníkov, ktoré ponúkajú Vysoké Tatry a v Poprade najekologickejší aquapark AQUACITY vzdialený 4km od Popradu.

Letná turistika:
- turistické chodníky a horské trasy - Starý Smokovec 7 km, Hrebienok 8 km, Tatranská Lomnica 14 km, Štrbské Pleso 18 km, výlet lanovkou na Lomnický štít v nadmorskej výške 2634 metrov ponúka jeden z najkrajších výhľadov na svete - prechádzky - pre milovníkov prírody sú tu úžasné lesy, jazerá a plesá, nehovoriac o bohatej kultúrnej histórii, mnohých pamiatkach a historicky významných miestach - cykloturistika – cez obec prechádzajú cykloturistické trasy až k vysokotatranským chodníkom Lomnický golfový klub je vzdialený iba niekoľko minút, ponúka 18-jamkové ihrisko s jednou z najpozoruhodnejších perspektív na svete.

Zimná turistika: - lyžovanie - Starý Smokovec 7 km, Hrebienok 8 km, Jamy -Tatranská Lomnica 11 km, Lopúšna dolina 15 km, Štrbské Pleso 18 km, Ždiar 30 km. Korčulovanie na zimnom štadione v Poprade – 3 km. Ak túžite po oddychu či zábave, po slnku či snehu neváhajte a objednávajte pre svojich klientov alebo aj pre vás svoju dovolenku v lone nádhernej prírody.

Popis izieb:

Chata typ A

Dvojpodlažná chata vhodná pre 4-10 osôb. (veľkosť obytnej plochy 70 m²).

Spálňa: 1 x 2 -lôžková izba, 1x 4 lôžková izba. Spálne sa nachádzajú na poschodí. V prízemnej časti je obývacia miestnosť s 2 rozkladacími pohovkami pre 4 osoby, TV/SAT, kuchynka s jedálenským kútom, chladnička, mikrovlnná rúra, dvojplatnička a varná kanvica, kúpeľňa/WC, vonkajšie posedenie pred chatou.   Chata typ B Dvojpodlažná chata vhodná pre 4-8 osôb. (veľkosť obytnej plochy 70 m²).

V chate sa nachádza 6 pevných lôžok s možnosťou 2 prístelok. Na prízemí je predsieň s kuchynským kútom (jednoplatnička, chladnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, základný inventár), kúpelňa so sprchovacím kútom a spoločenská izba so satelitnou FTV (rozkladacia pohovka). Na poschodí sú dve samostatné izby, väčšia so 4 lôžkami a menšia s 2 lôžkami.

Pri každej chate je vonkajšie sedenie.   Domček Dvojpodlažný domček je vhodný pre 4-12 osôb (veľkosť obytnej plochy 95 m²).

Spálňa: 2 x 3 -lôžková izba + možný prístelok. Spálne sa nachádzajú na poschodí. V prízemnej časti je obývacia miestnosť s 2 rozkladacími pohovkami pre 4 osoby, TV/SAT, kuchynka s jedálenským kútom, chladnička , mikrovlnná rúra, dvojplatnička a varná kanvica, kúpeľňa/WC, terasa. Na terasa sa nachádza záhradné posedenie pre 4 osoby. Internetová prípojka.

Exteriér:
Informačná služba, Obchodné centrum, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Zaistenie kultúrnych a športových akcií, Úschovňa bicyklov, Bazén - vonkajší, Lyžiarsky vlek, Beachvolejbalový kurt, Stolný tenis, Minigolf, Požičovňa bicyklov, Požičovňa športového náradia, Požičovňa lyží, Úschovňa lyží, Sauna, Detské ihrisko, Kino, Jazda na koni, Vyhliadkové lety, Reštaurácia, Záhrada
Kapacita:
15(+12)
Stravovanie:

V chate sa nachádza kuchynka kde je možné si pripraviť jednoduchšie jedlá. Možnosť doobjednania raňajok, polpenzie, plnej penzie. Stravovanie sa poskytuje v reštaurácii, ktorá sa nachádza v rezorte ubytovacieho zariadenia APLEND. Reštaurácia Salaš ponúka slovenské špeciality, nevynímajúc jedlá európskeho štýlu stravovania v atraktívnom prostredí na spôsob slovenskej izby, poľovníckeho salónika s krbom a letnej terasy. Pre najmenších ponúka vnútorný a vonkajší detský kútik.

Zemepisná šírka:
49.090605277778
Zemepisná dĺžka:
20.285483333333
Zviera:
-

Mapa lokality

Detail map


APLEND Domčeky a Chaty Tatry Holiday APLEND Domčeky a Chaty Tatry Holiday Komplex apartmánových domčekov a chatiek v tichom prostredí so širokým zázemím pre rodiny s deťmi. Vynikajúca dopravná dostupnosť k turistickým a iným športovým a kultúryzm aktivitám.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt