Penzion Ciriak
cena od

50.4 €

Akcie:

Ubytovanie Ždiar
Poprad (okres) , Región / Kraj Tatry , Slovensko

Penzion Ciriak - Belianske Tatry, ktorý sa nachádza v rázovitej goralskej obci Ždiar, medzi Belianskymi Tatrami a Spišskou Magurou. Z okien nášho penziónu si môžete vychutnať nádherný pohľad na prekrásnu panorámu Belianskych Tatier. Ak túžite po dokonalom oddychu a máte radi prírodu, tu je to pravé miesto pre Váš relax. Penzion Ciriak - Belianske Tatry

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Ždiar 529, 05955 Ždiar
Recepcia:
Pobyty začínajú v deň nástupu po 14.00 hod., končia v deň odchodu do 10.00 hod.
Dostupnosť:
-
Okolie:
-
Popis izieb:
Apartmán č. 1 ponúka našim hosťom ubytovanie v trojposteľovej izbe s kuchynským kútom a kúpeľňou. Očarí Vás výhľad z francúzskeho okna, ktorý Vám ihneď po prebudení poskytne nádherný pohľad na dominanty Ždiaru, vrchy Havrana i Vidlu, a chrbát Belianskych Tatier.

Dvojspálňový Apartmán č. 2 Tento apartmán je výnimočný tým, že obsahuje dve spálne, čo ocenia najmä rodiny s deťmi. V hlavnej spálni sa nachádza kúpeľňa a kuchynský kút, pričom je orientovaná tak, aby Vám poskytla ničím nerušený výhľad na Tatry. V menšej spálni je možné ubytovať dve osoby.

Izba štandard č.3 je trojposteľová, s vlastnou kúpeľňou a z jej okien poskytuje svojim návštevníkom bočný výhľad na Belianske Tatry. Prislúcha k ďalším dvom izbám, pre ktoré je spoločná plne vybavená kuchyňa vhodná na prípravu raňajok, alebo čohokoľvek, na čo máte chuť.

Izba štandard č. 4 táto izba je k dispozícii aj trom osobám, pričom sa nenaruší komfort našich hostí. Vlastná kúpeľňa a bočný výhľad na panorámu Tatier poskytuje izba štandard č. 4, nakoľko je aj samozrejmosťou využívanie spoločnej kuchyne, v prípade potreby.

Izbové štúdio č .5 ďalšou z predností nášho penziónu je izbové štúdio, ktoré ocenia rodičia s deťmi, nakoľko pozostáva z dvoch menších spálni a vlastnej kúpeľne. Určite oceníte, že v štúdiu sa nachádza aj chladnička, pričom si môžete pripraviť niečo na zahryznutie v spoločnej kuchyni.

Apartmán č. 6 patrí k najväčším v našom penzióne, čo prispieva ku komfortu našich hostí. Je vybavený kúpeľňou a kuchynským kútom. Z jeho okien sa Vám rozprestiera výhľad na nádhernú horskú prírodu tvorenú Belianskymi Tatrami, čo mu dodáva osobité čaro. V prípade rodiny s menšími deťmi, je možné v apartmáne ubytovať aj 4 osoby.

Kuchyňa predstavuje spoločný priestor pre izby štandard č. 3 aj č. 4 a taktiež pre izbové štúdio č. 5. Je plne vybavená a vhodná na prípravu jednoduchších jedál.
Exteriér:
TV miestnosť, Parkovisko, Internet, Nefajčiarske prostredie, Bazén - vnútorný, Lyžiarsky vlek, Minigolf, Požičovňa bicyklov, Požičovňa lyží, Úschovňa lyží, Sauna, Detské ihrisko, Zber húb, Reštaurácia, Bar, Pizzéria, Kaviareň, Grill
Kapacita:
12(+2)
Stravovanie:
Možnosť doobjednania raňajok alebo polpenzie.
Zemepisná šírka:
49.276308679943
Zemepisná dĺžka:
20.23335855499
Zviera:
-

Mapa lokality

Detail map


Penzion Ciriak Penzion Ciriak Penzion Ciriak - Belianske Tatry, ktorý sa nachádza v rázovitej goralskej obci Ždiar, medzi Belianskymi Tatrami a Spišskou Magurou. Z okien nášho penziónu si môžete vychutnať nádherný pohľad na prekrásnu panorámu Belianskych Tatier. Ak túžite po dokonalom oddychu a máte radi prírodu, tu je to pravé miesto pre Váš relax. Penzion Ciriak - Belianske Tatry

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt