Penzion pod Magurou
cena od

29 €

Akcie:

Ubytovanie Slovenská Ves
Kežmarok (okres) , Región / Kraj Spiš , Slovensko

Penzión pod Magurou Vám ponúka krásne priestory na spoločenské akcie ako sú krsty, narodeninové oslavy a iné príležitosti  a taktiež ubytovanie v štýlovo zariadených izbách. Pod juhovýchodnými svahmi Spišskej Magury v nadmorskej výške 700 – 740 m, ktorá je bránou do dvoch národných parkov a to TANAPu a Pieninského národného parku sa nachádza zrubový štýlový penzión, ktorý Vám pripomenie starú ľudovú kultúru severného Spiša . Z tohto miesta je zaujímavý pohľad na novorastúce drevené domy s Vysokými Tatrami v pozadí.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Slovenská Ves 458, 05902 Slovenská Ves
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:
Ak si zvolíte ubytovanie Jezersko, čaká na vás lyžiarske stredisko Ski Bachledova aj magické Jezerské jazero. Pieniny ubytovanie vás zas prevedie najmenším národným parkom Slovenska ​a ubytovanie Tatranská ​Kotlina umožní vstup do kurióznej Belianskej jaskyne. Kliknite si na ubytovací portál UbytovanieNaSlovensku a odhaľte krásy slovensko - poľského pohraničia!

Penzión Pod Magurou Vám ponúka príjemné ubytovanie na Spiši. Nájdete nás na obecnej stránke ubytovanie Slovenská Ves a tiež na stránke Tatier, presnejšie na linku ubytovanie Tatry. Viac informácii o okolí Tatier s našim ubytovaním môžete pozrieť tu ubytovanie Vysoké Tatry. Príďte sa k nám ubytovať, budete u nás zaručene spokojní.
Popis izieb:
Penzión pod Magurou Vám ponúka celoročné ubytovanie v 4 apartmánoch a 2 dvojlôžkových izbách, s možnosťou prístelky. Všetky izby sú zariadené prírodným nábytkom z masívu, vlastným sociálnym zariadením. Bezdrôtové WiFi pripojenie na internet je dostupné v celom penzióne. Všetky izby sú nefajčiarske. Príjemné chvíle môžu hostia prežiť pri kávičke, či chutnom jedle v štýlovej jedálni, kde Vám ponúkame tradičnú slovenskú kuchyňu s príjemnou atmosférou . V prípade záujmu vieme zabezpečiť ľudovú hudbu. Izby sú vhodné na ubytovanie pre jednotlivcov ako aj pre rodiny s deťmi.
Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Kaderníctvo, Bazén - vonkajší, Tenisový kurt, Lyžiarsky vlek, Golf, Horolezectvo, Sauna, Kino, Zber húb, Wellness/ kúpele, Reštaurácia, Bar, Kaviareň, Cukráreň, Grill
Kapacita:
22(+0)
Stravovanie:

Naša reštaurácia Vám ponúka príjemné posedenie v ľudovom štýle a teplé domova. Je vhodná aj na organizovanie rôznych osláv, stretnutí, firemných či rodinných posedení.

Zemepisná šírka:
49.226481
Zemepisná dĺžka:
20.423022
Zviera:
-

Mapa lokality

Detail map


Penzion pod Magurou Penzion pod Magurou Penzión pod Magurou Vám ponúka krásne priestory na spoločenské akcie ako sú krsty, narodeninové oslavy a iné príležitosti  a taktiež ubytovanie v štýlovo zariadených izbách. Pod juhovýchodnými svahmi Spišskej Magury v nadmorskej výške 700 – 740 m, ktorá je bránou do dvoch národných parkov a to TANAPu a Pieninského národného parku sa nachádza zrubový štýlový penzión, ktorý Vám pripomenie starú ľudovú kultúru severného Spiša . Z tohto miesta je zaujímavý pohľad na novorastúce drevené domy s Vysokými Tatrami v pozadí.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt