Penzión RYSY
cena od

78 €

Akcie:

Ubytovanie Veľká Lomnica
Kežmarok (okres) , Región / Kraj Spiš , Slovensko

Penzión Rysy si nemôžete pomýliť. Pôjdete okolo neho cestou cez Veľkú Lomnicu cestou do Tatranskej Lomnice. Nachádza sa od nej len 5 minút jazdy autom. O necelý kilometer ďalej milovníci golfu nájdu známe golfové ihrisko Black Stork. Do známeho Aquacity v Poprade sa autom dostanete tiež za pár minút. Ak sa rozhodnete využívať kyvadlovú dopravu, na najbližšiu zastávku to máte tri minúty peši. Atraktívne prostredie penziónu s výhľadom na hory si zamilujete!

X

Galéria obrázkov

  • Vysoké Tatry
  • Vysoké Tatry
  • Vysoké Tatry
  • Vysoké Tatry


Detailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Športová 25, 05952 Veľká Lomnica
Recepcia:

V penzióne Rysy sa nenachádza recepcia, preto v deň Vášho príchodu Vás bude kontaktovať náš kolega a dohodne sa s Vami na odovzdaní kľúčov.

Dostupnosť:
-
Okolie:

Venovať sa môžete aj podnikaniu množstva turistických prechádzok, horských túr a cyklistických výletov do blízkeho ale aj širšieho okolia ubytovania. Naplno tak môžete spoznávať krásu nie len celého Tatranského národného parku, ale aj neďalekého Slovenského raja a Pienin. Na svoje si tu prídu aj milovníci relaxu v termálnych bazénoch, ktorí môžu využívať služby neďalekých aquaparkov AquaCity Poprad a Tatralandia, či termálnych kúpalísk Vrbov a GINO Paradise Bešeňová. V letnom období môžete svoje ratolesti nechať vyšantiť aj v detskom aquaparku, nachádzajúcom sa v susedstve apartmánového domu.

V zimnom období sú tu vytvorené vynikajúce podmienky pre všetkých priaznivcov zimných športov. Skvele zalyžovať si môžete v lyžiarskych strediskách v Tatranskej Lomnici, Starom Smokovci, Štrbskom Plese či Ždiari, ktoré ponúkajú zároveň široké možnosti bežeckého lyžovania a sánkárskych tratí.

Okrem oddychu pri turistike, vo wellness, v bazénoch alebo na zjazdovkách si Váš pobyt u nás viete spríjemniť aj výletmi za spoznávaním blízkych kultúrnych a historických pamiatok. Navštíviť sa rozhodne oplatí bývalé kráľovské mestá ako Kežmarok, Levoča či Spišská Sobota, vyhľadávaný Spišský hrad alebo očarujúce okolité jaskyne (Belianska jaskyňa, Važecká jaskyňa, Dobšinská ľadová jaskyňa, Demänovská jaskyňa slobody). Ozvláštniť Váš voľný čas si môžete aj plavbou na plti po rieke Dunajec alebo windsurfingom na Liptovskej Mare. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Popis izieb:

Máme všetko, čo má útulný rodinný penzión mať pre každú sezónu. V zime na Vás čaká úschovňa lyžiarskej výbavy, útulná spoločná obývačka s krbom, v lete zas záhrada s terasou, detské ihrisko a gril. Počas celého roka sú samozrejmosťou kompletne vybavené izby so satelitnou TV, posedením a kúpeľňou so sprchovacím kútom alebo vaňou a balkónom. Naši hostia majú k dispozícii bezplatné súkromné parkovisko a káblové pripojenie na internet a raňajky.

Exteriér:
TV miestnosť, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Úschovňa bicyklov, Lyžiarsky vlek, Golf, Horolezectvo, Požičovňa lyží, Úschovňa lyží, Detské ihrisko, Grill
Kapacita:
14(+2)
Stravovanie:

Raňajky:

10 eur/osoba/deň

Zemepisná šírka:
49.1237256
Zemepisná dĺžka:
20.3509239
Zviera:
-

Mapa lokality

Detail map


Penzión RYSY Penzión RYSY Penzión Rysy si nemôžete pomýliť. Pôjdete okolo neho cestou cez Veľkú Lomnicu cestou do Tatranskej Lomnice. Nachádza sa od nej len 5 minút jazdy autom. O necelý kilometer ďalej milovníci golfu nájdu známe golfové ihrisko Black Stork. Do známeho Aquacity v Poprade sa autom dostanete tiež za pár minút. Ak sa rozhodnete využívať kyvadlovú dopravu, na najbližšiu zastávku to máte tri minúty peši. Atraktívne prostredie penziónu s výhľadom na hory si zamilujete!

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt