Penzion u Maťka Kubka
cena od

80 €

Akcie:

Ubytovanie Ždiar
Poprad (okres) , Región / Kraj Tatry , Slovensko

Rekreačný dom u Maťka a Kubka sa nachádza v centre obci Ždiar pod Belianskymi Tatrami. Obec Ždiar je najväčšou pamiatkovou rezerváciou ľudovej architektúry v podtatranskej oblasti a ponúka v lete možnosť peších túr do Belianskych Tatier, Spišskej Magury a atraktívnej oblasti poľských Tatier a Zakopaného.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Ždiar 281, 05955 Ždiar
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:
-
Popis izieb:
Ubytovanie v samostatné izby s vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprchovací kút, WC) a TV-SAT, spoločenská miestnosť s TV-SAT a posedením, vybavená kuchyňa (plynový sporák s elektrickou rúrou, chladnička, mikrovlnka, kávovar, rýchlovarná kanvica) s jedálenským stolom. Stolný futbal, stolný tenis, miestnosť na odkladanie bicyklov a lyží. Terasa s krbom, posedenie s ohniskom a grilom, detské ihrisko s domčekom a šmýkačkami pre deti, bezplatné parkovanie áut pri objekte, bezplatné WiFi pripojenie na internet, ústredné kúrenie.
Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Úschovňa bicyklov, Lyžiarsky vlek, Úschovňa lyží, Detské ihrisko, Reštaurácia, Bar, Pizzéria, Kaviareň, Pivnica, Grill
Kapacita:
4(+2)
Stravovanie:
Možnosť zabezpečenia stravy (polpenzie, plnej penzie, obedy, raňajky, večere)
Zemepisná šírka:
49.272573009218
Zemepisná dĺžka:
20.263526497328
Zviera:
-

Mapa lokality

Detail map


Penzion u Maťka Kubka Penzion u Maťka Kubka Rekreačný dom u Maťka a Kubka sa nachádza v centre obci Ždiar pod Belianskymi Tatrami. Obec Ždiar je najväčšou pamiatkovou rezerváciou ľudovej architektúry v podtatranskej oblasti a ponúka v lete možnosť peších túr do Belianskych Tatier, Spišskej Magury a atraktívnej oblasti poľských Tatier a Zakopaného.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt