Penzion Viktória
cena od

70 €

Akcie:

Ubytovanie Ždiar
Poprad (okres) , Región / Kraj Tatry , Slovensko

Penzión Viktória leží v malebnej dedinke Ždiar, ktorá leží v nadmorskej výške 920 m.n.m. priamo pod úpätím Belianskych Tatier.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Ždiar 638, 05955 Ždiar
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:
-
Popis izieb:

V celom penzióne je pre Vás pripravených 18 komfortne vybavených izieb. Každá izba má 2+1 postelí a je vybavená vlastným sociálnym zariadením, ktoré zahŕňa WC, sprchu, vaňu alebo WC, sprchu, bidet. Na každej izbe sa nachádza farebný televízor pripojený na satelitné programy a výstup na balkón. Taktiež sú k k dispozícií prístelky. Okrem týchto celkom bežných vybavení izieb, ma každá izba prípojku na internet, vlastný mini bar a sejf.

Exteriér:
Informačná služba, Izbová služba, Domáci maznáčikovia - malí, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Taxi, Úschovňa bicyklov, Sekretárske služby, Kaderníctvo, Bazén - vnútorný, Lyžiarsky vlek, Požičovňa bicyklov, Požičovňa lyží, Úschovňa lyží, Sauna, Detské ihrisko, Zber húb, Wellness/ kúpele, Whirlpool, Vyhliadkové lety, Masáže, Reštaurácia, Bar, Kaviareň, Grill
Kapacita:
6(+3)
Stravovanie:
-
Zemepisná šírka:
49.274883004529
Zemepisná dĺžka:
20.243102816784
Zviera:

Mapa lokality

Detail map


Penzion Viktória Penzion Viktória Penzión Viktória leží v malebnej dedinke Ždiar, ktorá leží v nadmorskej výške 920 m.n.m. priamo pod úpätím Belianskych Tatier.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt