Penzión Ždiaranka - Wellness&Restaurant***
cena od

60 €

Akcie:

na objednávku v nasom wellness poskytujeme rôzne druhy masáži

Ubytovanie Ždiar
Poprad (okres) , Región / Kraj Tatry , Slovensko

Príďte za oddychom a relaxom do nášho penziónu Ždiaranka, ktorý sa nachádza v rázovitej obci Ždiar, v tichom a nádhernom prostredí Belianskych Tatier a Spišskej Magury, v blízkosti hraničného prechodu do Poľska.

X

Galéria obrázkov

 • standart 2-ložkova
 • terasa+penzion
 • relax terasa
 • reštaurácia penzionu
 • virívka
 • penzion
 • bazén
 • recepcia penzionu
 • terasa+penzion
 • standart 2-ložkova
 • suita-2-ložková
 • balkon
 • zimne belianske tatry


Detailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Ždiar 666, 05955 Ždiar
Recepcia:
-
Dostupnosť:

Dopraviť sa k nám môže vlastným autom, autobusom alebo taxikom.

Okolie:

Svoj voľný čas v malebnej dedinke Ždiar môžete stráviť počas celého roka, lyžovačkou, turistikou, relaxom, oddychom... Leto a jeseň je ten správny čas na turistiku. Horské trasy môžete absolvovať smerom na Vysoké Tatry, Belianske Tatry, Javorinu, Spišskú Maguru. Náučný chodník Monkova dolina je otvorený v lete, Spišská Magura, Tatranská Javorina, Bielovodská dolina, Morské oko (do 10 km), Lomnický štít (lanovka), Hrebienok, Gerlachovský štít so sprievodcom, Červený Kláštor s možnosťou splavu na pltiach alebo výstupu na Tri Koruny. Ždiar ponúka v zime nádhernú lyžovačku v lyžiarskych strediskách a privátnych vlekoch priamo v obci (25 lyžiarskych vlekov). Lyžiarske strediská Ski centrum Strednica (400m) a Ski centrum Bachledova dolina so sedačkovou lanovkou a členitými zjazdovkami zjazdovky v dĺžke 6360m. Dva privátne vleky sú iba 50m od penziónu Ždiaranka - lyžiarsky vlek Bachleda, Ski centrum Stachan. Možnosť večerného lyžovania, lyžiarsky inštruktor, požičovňa lyží, ski servis. Okolie Ždiaru ďalej ponúka bežecké trate v dĺžke 30 km upravených tratí - Monkova dolina a Spišská Magura.

Popis izieb:

Každá izba je so sam. soc. zariadním ,vybavená TV prijímačom so satelitom a možnosťou pripojenia sa na internet - Wifi. Celkovú atmosféru dopĺňa nádherný výhľad na hrebene Belianskych Tatier a Spišskú Maguru. Hosťom sú k dispozícii aj nové izby v starom štýle .

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Informačná služba, Zdravotné stredisko, Obchodné centrum, Domáci maznáčikovia - malí, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Zaistenie kultúrnych a športových akcií, Úschovňa bicyklov, Zmenáreň, Bazén - vnútorný, Tenisový kurt, Bowling, Lyžiarsky vlek, Stolný tenis, Telocvičňa/ športová hala, Minigolf, Požičovňa bicyklov, Biliard, Požičovňa športového náradia, Golf, Horolezectvo, Požičovňa lyží, Úschovňa lyží, Sauna, Nočný klub, Diskotéka, Detské ihrisko, Zber húb, Rybolov, Jazda na koni, Wellness/ kúpele, Whirlpool, Vyhliadkové lety, Masáže, Reštaurácia, Bar, Pizzéria, Kaviareň, Záhrada, Grill
Kapacita:
18(+0)
Stravovanie:

K skvelému penziónu patrí neodlučne aj výborná kuchyňa, u nás ju zaručene nájdete. Pripravujeme jedlá slovenskej i medzinárodnej kuchyne. Taktiež si môžete vychutnať pri kávičke a koláčiku jedinečný pohľad na panorámu Belianskych Tatier z kaviarne penziónu. Koliba Vychutnajte si jedinečnú atmosféru v štýlovej kolibe Ždiaranka , kde si môžte vyplniť svoj volný čas hraním biliardu. 

Zemepisná šírka:
49.276214872058
Zemepisná dĺžka:
20.237782635399
Zviera:

Mapa lokality

Detail map


Penzión Ždiaranka - Wellness&Restaurant*** Penzión Ždiaranka - Wellness&Restaurant*** Príďte za oddychom a relaxom do nášho penziónu Ždiaranka, ktorý sa nachádza v rázovitej obci Ždiar, v tichom a nádhernom prostredí Belianskych Tatier a Spišskej Magury, v blízkosti hraničného prechodu do Poľska.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt