Vila Tatra
cena od

25 €

Akcie:

Ubytovanie Stará Lesná
Kežmarok (okres) , Región / Kraj Spiš , Slovensko

Penzión rodinného typu Vila Tatra Vám ponúka kvalitné ubytovanie priamo v srdci Vysokých Tatier, v príjemnom prostredí obce Stará Lesná. Umiestnenie penziónu je výnimočné, na úpätí Vysokých Tatier, odkiaľ je nádherný panoramatický výhľad nielen na jeden z najvyšších vrcholov Vysokých Tatier, Lomnický štít.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Kvetná 1, 05952 Stará Lesná
Recepcia:

NON - STOP

Dostupnosť:

Ako sa k nám dostanete? Penzión Vila Tatra je ľahko dostupný individuálnou i verejnou dopravou. K nám sa dopravíte jednoducho a pohodlne: Vlakom alebo autobusom: Vlakovým alebo autobusovým spojom sa dopravíte do mesta Poprad. Železničná a autobusová stanica v Poprade je v situovaná v tesnej blízkosti. Cestovný poriadok je dostupný na www.vlaky.sk Autobusom z Popradu: Na autobusovej stanici prestúpite na autobusovú linku smer Tatranská Lomnica - Stará Lesná - Kežmarok, ktorý premáva každý deň. Vystúpite v obci Stará Lesná na zástavke pri Obecnom úrade. Penzión Vila Tatra je od zástavky vzdialený cca 200 m. Viď mapa. Vlakom z Popradu: Ak sa rozhodnete cestovať vlakom, vystúpite na zastávke Stará Lesná, odkiaľ cesta do obce je vzdialená cca 3km. V obci penzión Vila Tatra ľahko nájdete. V prípade potreby je možné zaistiť Vašu dopravu a/alebo Vašej batožiny z vlakovej alebo autobusovej stanice v Poprade do penziónu Vila Tatra. Autom: Ak cestujete smerom od Popradu, z cesty II triedy 540 odbočíte doľava na obec Veľká Lomnica a asi 3 km pred Tatranskou Lomnicou na križovatke odbočíte doľava na Starú Lesnú. Cca 3 km pokračujete do obce a k penziónu sa dostanete podľa mapky, ktoré sú umiestnené pri hlavnej ceste v obci.

Okolie:

Penzión Vila Tatra má ideálne umiestnenie pre uskutočnenie poznávacích a pobytových, rekreačných výletov. Vo všetkých smeroch od penziónu sú rôzne športové a turistické atrakcie alebo historické pamiatky. * Letná i zimná turistika je garantovaná bezprostrednou blízkosťou Vysokých Tatier. Množstvo skiareálov v okolí penziónu Vila Tatra poskytuje ideálne podmienky pre bežecké a zjazdové lyžovanie. V letnej sezóne Vás turistické chodníky prevedú krásami slovenských veľhôr. * Okresné mesto Poprad (cca 10 min autom) ponúka pre turistov mnohé atrakcie. Toto nádherné mesto sa stáva obľúbenou destináciou prichádzajúcich turistov. Ponúka nielen kultúrne vyžitie a historické pamiatky, ale takisto mnoho moderných barov a reštaurácií v jeho centre. Poprad je administratívnym, hospodárskym a kultúrnym centrom regiónu pod Tatrami * Odporúčame Vám navštíviť najzaujímavejšiu a najkrajšiu historickú časť mesta Poprad- Spišskú Sobotu. Históriu Spišskej Soboty dokazujú bohaté kultúrne a historické pamiatky. Od roku 1950 je mestskou pamiatkovou rezerváciou. V Spišskej Sobote sa zachovali gotické, renesančné i barokové meštianske domy. Na námestí sa nachádza kostol sv. Juraja, pôvodne neskororománsky z r. 1273, ktorý bol v r. 1464 goticky prestavaný. Hlavný oltár je neskorogotický z roku 1516 a je z dielne majstra Pavla z Levoče. Na severnej strane je kaplnka sv. Anny zo začiatku 16. storočia a pri kostole je renesančná zvonica z roku 1598. Je tu taktiež evanjelický klasicistický kostol z roku 1777. * Blízke termálne kúpaliská vo Vrbove a Aquapark v Poprade poskytujú celoročné kúpanie. Blaho týchto termálnych vôd môžete využívať nielen v lete, ale i v zime.

Popis izieb:

V každej izbe sa nachádza TV a sociálne zariadenie. Ponúkame ubytovanie v izbách: 2 x 2-posteľová izba (TV, balkón) 1 x 3-posteľová izba (TV, balkón) 1 x rodinná bunka 2+2 so spoločnou kúpeľňou (TV) 1 x rodinná bunka 3+2 so spoločnou kúpeľňou (TV, balkón)

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, TV miestnosť, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Bazén - vnútorný, Tenisový kurt, Lyžiarsky vlek, Biliard, Golf, Sauna, Wellness/ kúpele, Masáže, Reštaurácia, Pizzéria, Kaviareň, Záhrada
Kapacita:
14(+2)
Stravovanie:

Pre hostí penziónu je k dispozícii plne vybavená kuchynka, potraviny sú vzdialené od penziónu iba 50m. V obci sa však nachádza aj množstvo reštaurácií a taktiež koliba.

Zemepisná šírka:
49.136680427798
Zemepisná dĺžka:
20.304849585107
Zviera:
-

Mapa lokality

Detail map


Vila Tatra Vila Tatra Penzión rodinného typu Vila Tatra Vám ponúka kvalitné ubytovanie priamo v srdci Vysokých Tatier, v príjemnom prostredí obce Stará Lesná. Umiestnenie penziónu je výnimočné, na úpätí Vysokých Tatier, odkiaľ je nádherný panoramatický výhľad nielen na jeden z najvyšších vrcholov Vysokých Tatier, Lomnický štít.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt