Vila Zgraja
cena od

110 €

Akcie:

Ubytovanie Stará Lesná
Kežmarok (okres) , Región / Kraj Spiš , Slovensko

Vila Zgraja sa nachádza v pokojnom prostredí na okraji obce Stará Lesná, iba 10 km od mesta Poprad. Svojou polohou predstavuje vstupnú bránu do Vysokých Tatier. Nádherná okolitá príroda a masívne vrchy Vám ponúkajú rozmanité možnosti turistiky, cyklistiky, pre tých odvážnejších i horolezectvo. Areál, v ktorom sa dovolenkový dom nachádza vytvára svojou jednotnou architektúrou a s panorámou Vysokých Tatier v pozadí neopísateľné prostredie, ktoré Vás očarí už pri príjazde. Vonkajší vzhľad vychádza z tradičnej tatranskej architektúry, pričom interiér je zariadený v modernom štýle. Ubytovanie poskytuje pre maximálne 8 osôb (vrátane prísteliek). Bezplatné pripojenie cez WiFi je samozrejmosťou. Priamo pred domom sa nachádza vlastné parkovisko pre tri vozidlá. Prízemie tvorí vstupná hala so samostatnou toaletou. Následne sa vstupuje do veľkého otvoreného priestoru, v ktorom je prepojená kuchynka s jedálenskou a obývacou časťou vybavenou LED televízorom. Príjemné prostredie dotvára elegantný rohový krb, štýlové schodisko a nábytok z masívneho dreva. V plne vybavenej kuchyni je k dispozícii: keramická varná doska, elektrická a mikrovlnná rúra, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou, kávovar, rýchlovarná kanvica... Na poschodí sa nachádzajú dve priestranné 2-lôžkové spálne s možnosťou dvoch prísteliek na veľkom rozkladacom gauči. Medzi spálňami je umiestnená kúpeľňa so sprchovacím boxom a toaletou. Aby sme pre Vás zabezpečili súkromie, dovolenkový dom prenajímame len ako celý objekt. Dovolenkovú pohodu si užijete pri oddychu na slnečnej terase a veľkej záhrade, alebo v zrubovom altánku.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Vila
Adresa:
Stará Lesná 637, 05952 Stará Lesná
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:
-
Popis izieb:
Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Domáci maznáčikovia - malí, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Bazén - vnútorný, Bazén - vonkajší, Tenisový kurt, Lyžiarsky vlek, Požičovňa športového náradia, Golf, Horolezectvo, Úschovňa lyží, Sauna, Nočný klub, Kino, Zber húb, Whirlpool, Masáže, Reštaurácia, Bar, Pivnica, Grill
Kapacita:
4(+2)
Stravovanie:
-
Zemepisná šírka:
49.1361539
Zemepisná dĺžka:
20.306469
Zviera:

Mapa lokality

Detail map


Vila Zgraja Vila Zgraja Vila Zgraja sa nachádza v pokojnom prostredí na okraji obce Stará Lesná, iba 10 km od mesta Poprad. Svojou polohou predstavuje vstupnú bránu do Vysokých Tatier. Nádherná okolitá príroda a masívne vrchy Vám ponúkajú rozmanité možnosti turistiky, cyklistiky, pre tých odvážnejších i horolezectvo. Areál, v ktorom sa dovolenkový dom nachádza vytvára svojou jednotnou architektúrou a s panorámou Vysokých Tatier v pozadí neopísateľné prostredie, ktoré Vás očarí už pri príjazde. Vonkajší vzhľad vychádza z tradičnej tatranskej architektúry, pričom interiér je zariadený v modernom štýle. Ubytovanie poskytuje pre maximálne 8 osôb (vrátane prísteliek). Bezplatné pripojenie cez WiFi je samozrejmosťou. Priamo pred domom sa nachádza vlastné parkovisko pre tri vozidlá. Prízemie tvorí vstupná hala so samostatnou toaletou. Následne sa vstupuje do veľkého otvoreného priestoru, v ktorom je prepojená kuchynka s jedálenskou a obývacou časťou vybavenou LED televízorom. Príjemné prostredie dotvára elegantný rohový krb, štýlové schodisko a nábytok z masívneho dreva. V plne vybavenej kuchyni je k dispozícii: keramická varná doska, elektrická a mikrovlnná rúra, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou, kávovar, rýchlovarná kanvica... Na poschodí sa nachádzajú dve priestranné 2-lôžkové spálne s možnosťou dvoch prísteliek na veľkom rozkladacom gauči. Medzi spálňami je umiestnená kúpeľňa so sprchovacím boxom a toaletou. Aby sme pre Vás zabezpečili súkromie, dovolenkový dom prenajímame len ako celý objekt. Dovolenkovú pohodu si užijete pri oddychu na slnečnej terase a veľkej záhrade, alebo v zrubovom altánku.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt